O klubie

"MINI-KLUB" na osiedlu "Leśna Dolina", ul. Powstańców 1; Spółdzielni Mieszkaniowej "Słoneczny Stok", prowadzi działalność społeczno - kulturalno- edukacyjną.

Działalność polega na rozbudzaniu i rozwijaniu talentów dzieci i młodzieży w kierunku plastycznym, muzycznym, teatralnym i edukacyjnym.

Nie każde dziecko wie, co w nim drzemie. Talenty należy rozwijać, nawet jak ich nie widać "gołym okiem". Talent rozwija się u nas pod fachowm okiem instruktorów. Nasze dzieci osiągają sukcesy w dziedzinie plastyki i muzyki. Są laureatami konkursów plastycznych i wokalnych. Nauka gry na instrumentach ma wysoki poziom i równa się z programami szkół muzycznych.

W okresie wakacji i ferii zimowych Mini-Klub przygotowuje ofertę bezpiecznego, aktywnego i atrakcyjnego wypoczynku dla dzieci- AKCJA ZIMA I AKCJA LATO

W czasie Akcji Lato i Akcji Zima zapewniamy dzieciom opiekę, bogaty program gier i zabaw oraz konkurencje sportowe. Wspólnie przemierzamy ulice Białegostoku oraz poznajemy uroki podróżowania komunikacją miejską. Organizujemy wyjścia do kina, teatru, kręgielni, sal zabaw. Odwiedzamy wystawy, galerie i muzea. W programie zawsze pojawiają się wycieczki za miasto, bliskie spotkania z naturą i ciekawymi ludźmi.

Akcja Lato i Akcja Zima cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem uczestników i ich rodziców.

Serdecznie zapraszamy :) !

ZASADY UCZESTNICTWA W ZAJECIACH W MINI-KLUBIE *KLIKNIJ TUTAJ*

CENNIK OPŁAT ZA ZAJĘCIA *KLIKNIJ TUTAJ*

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH *KLIKNIJ TUTAJ*

 

 

WPŁATY ZA ZAJĘCIA PRZYJMUJE KIEROWNIK MINI-KLUBU

lub

WPŁATA NA KONTO:

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Słoneczny Stok"

ul. Armii Krajowej 7

15-661 Białystok

nr konta 63 1020 1332 0000 1102 0036 0628

w tytule przelewu należy wpisać:

WPŁATA ZA ZAJĘCIA np.: plastyczne, taneczne itp,

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA ZAJĘĆ

ZA JAKIE MIESIĄCE np.: X,XI,XII 2013

z dopiskiem: NA DZIAŁALNOŚĆ S/K MINI-KLUBU

Mini Klub, ul. Powstańców 1, oś. Leśna Dolina, 15-666 Białystok, tel. 502 871 312 miniklub@wp.pl